Jeszcze nas nie polubiłeś? Do dzieła!:)

Z walką za pan brat

włącz .

Klub OUR TEAM z Poznania skupia miłośników sportów walki. Działa od 2007 r. Założycielem był Łukasz Smoliński, student AWF, młody  kickbokser. Od 2012 r. pomysł Łukasza kontynuuje jego młodszy brat Jakub, także kickbokser. Z grupą partnerów powołał Towarzystwo Sportowe OUR TEAM. Wiodącą dyscypliną jest kickboxing w formie K1 Rules, low kick, kick light czy full contact. Sekcja prowadzi działalność przy ul. Promienistej 27a (obiekty RED BOX) oraz na os. Powstań Narodowych 33 (siłownia Cool-turysta).

Podopieczni Łukasza i Jakuba Smolińskich to m.in. byli lub aktualni reprezentanci kraju – Bartosz PRZECIANK Kowalski, Kamil TORNADO Szłapka, Adrian FIGO Szymanowski, Jakub ŻELAZNY SUM Smoliński, wielokrotni Mistrzostwie Polski czy medaliści imprez Międzynarodowych. W historii klubu ich członkowie wywalczyli ponad 100 medali, najcenniejszym okazał się krążek Mistrzostw Europy zdobyty przez Bartosz Kowalskiego.

Członkowie klubu realizują się nie tylko w kickboxingu, ale również w MMA. Kamil Koperski triumfował w amatorskich zawodach MMA - ALMMA. W gronie ćwiczących w TS Our Team jest grono miłośników biegania, którzy uczestniczą w różnorakich turniejach biegowych od tradycyjnych po ekstremalne jak Runmageddon (bieg z przeszkodami m.in. zasieki, przeszkody z ogniem, przeciąganie betonowych belek, pokonywanie bagien).

W OUR TEAM Poznań Red Box nabywają i doskonalą swoje umiejętności również amatorzy, dla których kickboxing jest sposobem na aktywne spędzanie czasu wolnego. Nabór do grup +35, początkującej, średnio zaawansowanej i zawodniczej oraz na zajęcia indywidualne trwa przez cały rok. Klub zaprasza na stronę www.our-team.pl , fan page https://pl-pl.facebook.com/ourteampoznanoraz wspólne treningi.