MMA Devil w natarciu

Bardzo dobry występ na amatorskim turnieju MMA - ALMMA 138 zanotowali zawodnicy klubu MMA Devil Poznań. Złoty medal w kategorii -77 kg zdobył Dominik Perzanowski w rywalizacji Akademickich Mistrzostw Polski. W walkach regionu wielkopolskiego Jan Pracz sięgnął po srebrny medal kategoria OFS – 66 kg, a Dawid Przybylski w full contact - 70kg. W pojedynkach grapplingowych srebne medale zdobyli Albin Zawisła kat Gi -77 kg i Tymoteusz Piwowarczyk kategoria NO GI kolorowe pasy +93 kg.

Zwycięstwa w MMA. Polish Fighter Cup dla Kupijaja

Mateusz Kupijaj (Our Team Poznań) wygrał na punkty dwie walki, tym razem w wadze 60 kg low kick junior. Zdobył Polish Figter Cup. W pierwszym pojedynku po emocjonującej rywalizacji zwyciężył na punkty Przemysława Kalisza (Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Boksing Zielona Góra), a w finale był lepszy od Dawida Avagaen ( Asw Knockout Zielona Góra).