I po sezonie…

Ostatnim jego akcentem były wyścigi na Torze Poznań w ramach Volkswagen Castrol Cup oraz Wyścigowego Pucharu Polski. Zwycięzcą w tej pierwszej konkurencji został Mateusz Lisowski. Wygrał kwalifikacje i ruszył z pole position nie dając sobie odebrać zwycięstwa. Za nim finiszował Litwin Robertas Kupcikas przed Maciejem Steinhofem i Pawłem Krężelokiem. W końcowej klasyfikacji zwyciężył Lisowski przed Jakubem Litwinem i Janem Kisielem.

Tegoroczna rywalizacja nie będzie ostatnią. Władze Volkswagen Racing Polska podpisały umowę z Polskim Związkiem Motorowym na organizację kolejnej edycji Volkswagen Castrol Cup 2014.

Walka w Wyścigowym Pucharze Polski i Pucharze Maluch Trophy odbywała się przez dwa weekendowe dni. W klasie 1A wygrał Karol Wyka, wyprzedzając Tomasza Zawadę i Bartosza Knasta. W klasie 1N wygrał Mikołaj Jóźwiak. Na drugim miejscu uplasowali się dwaj zawodnicy z taką samą liczbą punktów – Maciej Garstecki i Przemysław Kaźmierczak.

Do kończącego poznańskie zawody i cały sezon wyścigu memoriałowego Jana Leśniaka zgłosiło się 21 załóg. Rywalizacja trwała godzinę. Wygrali ją Dawid Bokiej i Jakub Gołębiowski. Na drugim miejscu uplasował się Adam Rzepecki, a na trzecim Marek Rzepecki. Puchary wręczała pani Krystyna Leśniak, żona Jana Leśniaka.