Jeszcze nas nie polubiłeś? Do dzieła!:)

Złoto-srebrna Enea Energetyk Poznań!

włącz .

Znakomicie zagrały młodzieżowe zespoły Energetyka w finałach Mistrzostw Wielkopolski. W Puszczykowie, gdzie rozgrywany był finał juniorek siatkarki trenera Michała Dudka okazały się bezkonkurencyjne. Pierwszy mecz z rywalkami z Piły został gładko wygrany 3:0 (25:13, 25:17, 25:11). Drugie spotkanie z Kaliszem było trudniejsze, zakończyło się zwycięstwem 3:1. To był jedyny stracony w turnieju set.

No images found.

 

W trzecim spotkaniu Enea Energetyk pokonał Poznań 3:0, co oznaczało triumf w całym turnieju, czyli mistrzostwo Wielkopolski. MVP - Klaudia Felak. Najlepsza przyjmująca - Agata Sklepik. Najlepsza rozgrywająca - Julia Rakowska

Juniorzy w pierwszym spotkaniu rozgrywanym na „Chwiałce”, z VII LO SMS AMBER Kalisz, wygrał 3:0. Drugi mecz z UKS SMS JOKER Piła był przedwczesnym finałem. Podopieczni trenera Michała Dębca mimo porażki 0:3 zaprezentowali siatkówkę na bardzo wysokim poziomie. Ostatnie spotkanie z MKS KANGUREM Nowy Tomyśl decydowało o srebrnym medalu. Zostało wygrane. Najlepszy środkowy - Sebastian Banach. Najlepszy libero - Jakub Szwedowicz.

Robert Rakowski,

Klub Sportowy
"Enea Energetyk" Poznań
ul.Grunwaldzka 1
60-780 Poznań