Wysoka i zasłużona porażka siatkarek Energetyka

Bardzo słaby mecz poznańskich zawodniczek. Tylko na początku każdego seta próbowały stawiać opór drużynie z Wieliczki. Potem nie dawały rady. Zaczęły bardzo dobrze, w pierwszym secie prowadziły 5:1 i wydawało się, że łatwo sobie poradzą. To je chyba uśpiło, przeciwniczki zwarły szeregi i to one panowały na parkiecie.

Siatkarki Energetyka odzyskały mecz

Po dwóch setach spotkania między Eneą Energetykiem Poznań a Jokerem Świecie wydawało się, że miejscowe siatkarki bezapelacyjnie przegrają. Zanosiło się na pogrom. W trzecim secie zaczęło się jednak mozolne odrabianie strat. Udało się wygrać ten, potem z wielkim trudem czwarty, także tie-break był zwycięski, choć na przewagi.

Siatkarki przegrały po niezłym spotkaniu

Mecz ENEA Energetyka Poznań przeciwko Radomce Radom zapowiadał się jako atrakcyjny. Takim też był. W pięciu setach emocji nie brakowało. Niestety, zwycięstwo odniosła drużyna z Radomia. Pierwszy set dla zawodniczek przyjezdnych. W drugim Energetyk wyrównał, by w kolejnym polec do 12. Po czwartym znów był remis, a w tie-breaku Radomka była wyraźnie lepsza.

Siatkarki Energetyka zwycięskie

Nadkomplet publiczności oglądał na „Chwiałce” mecz siatkarek Energetyka. Pokonały rywalki z Gliwic. Nie dla wszystkich wystarczyło szalików przygotowanych, w liczbie 250, w ramach prezentu, dla kibiców. Był to drugi mecz ligowy poznańskiej drużyny, pierwszy na własnym parkiecie, oba udało się wygrać. Można więc powiedzieć, że ligowy debiut jest bardzo udany.