Ciekawe i zwycięskie spotkanie Grunwaldu

W zaległym meczu I ligi piłki ręcznej WKS Grunwald Poznań pokonał na swoim parkiecie GKS Żukowo 35-31 ( 17-12). Goście prowadzili tylko w drugiej minucie meczu po rzucie karnym wykonywanym przez najlepszego strzelca swojej drużyny Grzegorza Dorsza. Kolejne cztery bramki zdobyli gospodarze obejmując prowadzenie, którego nie oddali do końca meczu.

No images found.

W 36 minucie spotkania prowadzenie Grunwaldu wzrosło do 7 bramek. W ostatnich dwudziestu minutach spotkania trener Rafał Walczak dał odpocząć najlepszym swoim zawodnikom wprowadzając na plac gry młodych zmienników. Szybkie tempo , duża ilość zdobytych bramek, pozwoliły kibicom obejrzeć ciekawy  mecz  zakończony w pełni zasłużonym kolejnym zwycięstwem Grunwaldu. Najskuteczniejszymi zawodnikami gospodarzy byli: Nieradko 9, Baraniak 6,  Fogler 5, Harasymek 4, Majewski 3, Gintowt 3, Westwal 1, Draszkiewicz 1, Martyński 1, Kurek 1, Piechowiak 1.