Jeszcze nas nie polubiłeś? Do dzieła!:)

Grunwald wygrał z Warmią

włącz .

Dużo radości sprawili swoim kibicom szczypiorniści WKS Grunwald Poznań pokonując zespół Warmii Olsztyn 24:21. Od początku było widać ogromną determinację całego zespołu, aby przerwać serię porażek, które przytrafiły się w ostatnich tygodniach. Sam wynik pokazuje , że kluczem do zwycięstwa była obrona i bardzo dobra postawa bramkarza Filipa Tarko.

No images found.

W ataku przewodził Robert Fogler , który po problemach zdrowotnych dochodzi do bardzo dobrej formy. Skuteczny był również Tomasz Gintowt.. Na listę strzelców wpisali się jeszcze Marek Barania, Michał Nieradko i Mateusz Lubiewski. Całe spotkanie jak pokazuje protokół meczowy był bardzo wyrównany. Zadyszkę mieliśmy w pierwszych minutach drugiej części spotkania, które przegrywaliśmy 11-15. Kluczowe dla spotkania było ostatnie 10 minut meczu, w których cały zespół niesiony dopingiem kibiców wywalczył upragniony sukces.

Kolejny, ostatni mecz ligowy w tym roku, rozegrany zostanie już w piątek o godz. 19 w Sierpcu.

Ostatnie dni udane były również dla drużyn młodzieżowych Grunwaldu. Bardzo dobrze spisuje się zespół dzieci rocznik 2005 i młodsi prowadzony przez trenera Piotra Kawałka. Zespół po dwóch turniejach o Mistrzostwo Wielkopolski w swojej grupie zajmuje II miejsce, odnosząc 3 zwycięstwa, doznając jednej porażki. Zespół juniorów prowadzony przez trenera Łukasza Rutkowskiego wygrał  wczoraj mecz ligowy z Ostrovią Ostrów Wlkp 37:30.

Grunwald Poznań - Warmia Olsztyn 24:21 (11:12)

Grunwald: Fogler 9, Gintowt 7, Baraniak 4, Nieradko 3, Lubiewski 1, Westwal, Harasymek, Majewski, Kurek, Draszkiewicz, Wenta, Piechowiak, Tarko, Kulczyński.