Jeszcze nas nie polubiłeś? Do dzieła!:)

Cenne punkty piłkarek ręcznych AP Poznań

włącz .

To był bardzo ważny mecz. Wygrywając z zespołem z Lubicza szczypiornistki AP Poznań oderwały się od strefy spadkowej w pierwszoligowej tabeli. Kontakt ze środkiem tabeli został tym samym utrzymany. Poznanianki, choć ich los nie jest lekki, w wypełnionej hali na Chwiałce dowiodły swej wartości.

Przełomowe dla przebiegu spotkania były minuty między 56 i 58. Wtedy właśnie zadecydowały się losy rywalizacji. Poznaniankom udało się zdobyć cztery bramki, zwiększyć przewagę do siedmiu, a tym samym rozstrzygnąć rywalizację, bo tak dużej przewagi stracić nie było można. Dużym wsparciem szkoleniowym dla drużyny jest Henryk Rozmiarek, wielki autorytet, legenda poznańskiego szczypiorniaka.

10 grudnia w hali na Chwiałce dojdzie do bardzo ciekawego pojedynku poznańskiego zespołu z Urbis Gniezno. Emocje w spotkaniu derbowym są gwarantowane, gnieźnieńska ekipa jest mocna.

AP Poznań - Drwęca Novar Lubicz 27:21(13:10)

AP: Karolina Kanicka 7, Magdalena Maziarz 5, Karolina Szajek 3, Jagoda Ławniczak 3, Kinga Chełminiak 3, Alicja Ślęzak 2, Karolina Pakosz 2, Paulina Sowa 1, Martyna Matysek 1, Ola Przebierała, Ola Janiak, Sonia Siemko, Maja Karasiewicz, Lucyna Wierkowska, Izabela Piskała. Trenerka: Amelia Chmielewska.