Jeszcze nas nie polubiłeś? Do dzieła!:)

MKS Poznań jedzie do Malborka

włącz .

Kolejnym rywalem poznańskich szczypiornistów będzie Pomezania Polski Cukier Malbork.

Zbliżający się mecz zapowiada się ciekawie. Z jednej strony ambitny i z wielką wolą walki MKS, który nadal nie może pogodzić się z pechową porażką z KS Meble Wójcik Elbląg,
a z drugiej gracze z Pomorza, których forma w tym sezonie jest wysoka.
Pomezania Polski Cukier Malbork mimo środowej porażki w Gdyni nadal zajmuje drugie miejsce w tabeli. Liderami zespołu są znani z parkietów ekstraklasowych Marek Boneczko i Grzegorz Sibiga. Na prawym rozegraniu występuje znany z występów w poznańskim Grunwaldzie Maciej Suwisz, a z drugiej strony bramkę rywali bombarduje rosły Marcin Miedziński.
Dodatkowym zmartwieniem trenera poznaniaków -  Domana Leitgebera jest kontuzja nadgarstka Macieja Tokaja. Ponadto ostatniego treningu z powodu bólu w kolanie nie dokończył Rafał Niedzielski.
- Nasza sytuacja po każdym kolejnym przegranym meczu staje się coraz trudniejsza. Przed nami kolejne wyzwanie, bo Pomezania nie zwykła przegrywać w tym sezonie, zwłaszcza na swoim parkiecie. Początek rundy mamy trudny, ale grać trzeba. Jedziemy zagrać dobry mecz, zobaczymy na ile to starczy -  mówi trener.
Początek meczu w Malborku w sobotę o godzinie 18.00

fot. Elżbieta Skowron