Kibole wygrali w Książu

Szóste zwycięstwo w siódmym meczu ligowym odnieśli Kibole Lecha. Tym razem wygrali z Pogonią Książ Wlkp. 2:0. Bramki padały w drugiej połowie spotkania.

Pogoń stawiała trudne warunki jedynie w pierwszej części meczu. Wtedy próbowała strzelać z dystansu i sprawiała tymi próbami sporo problemów bramkarzowi Kiboli. Wiara Lecha próbowała uderzać, ale w pierwszej połowie te próby były nieudane i pozostawiały wiele do życzenia.
Po przerwie Kibole zaczęli grać. Stwarzali wiele sytuacji, ale na posterunku pozostawał bramkarz, który bronił uderzania Sławomira i Piotra Makowski. Blisko był także Tomasz Smura, ale i jemu nie udało się pokonać bramkarza. Kibole uwierzyli w siebie po czerwonej kartce dla jednego z rywali pokazanej za brzydki faul. Chwilę później wdarł się on w przepychankę z rozgrzewającym się przy linii Janem Makowskim, który też zobaczył „czerwień”.
Chwilę później Szerszeń pokonał golkipera gospodarzy po świetnej akcji Górczaka. Po kilku minutach popularny "Szeryf" podawał do Łaszyńskiego, który ustalił wynik meczu na 2:0 dla Wiary Lecha.
Po tym trafieniu gospodarze stracili ochotę do walki i w zasadzie przez ostatnie 15 minut pozwolili Wiarze Lecha kontrolować przebieg meczu.
POGOŃ KSIĄŻ WLKP. - K.K.S. WIARA LECHA 0:2
BRAMKI: `74 Szerszeń, `77 Łaszyński
Żółte kartki: dwie dla Pogoni - Smura, Łaszyński
Czerwone kartki: rywal - J. Makowski