Bardzo ważne zwycięstwo kiboli

Niedzielny mecz miał bardzo duże znaczenie. Zakończył się pewnym zwycięstwem zawodników Wiary Lecha. Pokonali jednego z najgroźniejszych rywali 2:0 i nadal pozostają niepokonaną drużyną. Już od pierwszych minut byli zdecydowanie lepsi od zespołu KS Gniezno.

W 7. minucie Szerszeń wykorzystał sytuację sam na sam i zmusił tym samym przeciwników do agresywniejszej gry. Nie potrafili oni wykorzystać tego, że dłużej utrzymywali się przy piłce i ponownie zostali skarceni przez Kiboli. I znów przez Szerszenia, który z łatwością minął przeciwnika na kilku metrach i zdobył drugiego gola.

Jeszcze przed przerwą Wiara Lecha mogła prowadzić wyżej, ale zabrakło skuteczności i dokładności. Po przerwie nie mieli już tylu okazji. Wtedy grę zaczęli kontrolować goście, ale nie potrafili wykorzystać większego posiadania piłki. Bardzo dobrze zagrała defensywa, która w drugim z rzędu meczu ligowym nie straciła bramki.

Po przerwie spotkanie zaostrzyło się. Rywale grali ostrzej, ale pozwalał na to sędzia, którego decyzje często pozostawiały wiele do życzenia. Mimo wielu błędnych i kontrowersyjnych decyzji nie wypaczyły one na szczęście wyniku spotkania i Kibole zasłużenie zwyciężyli.

K.K.S. WIARA LECHA - KS GNIEZNO 2:0

BRAMKI: `7, `27 Szerszeń

Żółte kartki: Szulerowicz, Wyka, St. Makowski, Smura, Janakowski - Gniezno dwie

DWL: Juchacz - Sł. Makowski, Smuniewski, Janakowski - Wyka (73. Górczak), Pawlaczyk, Łaszyński, Smura, St. Makowski, Surowiec (52. Szulerowicz) - Szerszeń (88. Szenfeld)