Jeszcze nas nie polubiłeś? Do dzieła!:)

Kibole zagrają na INEA Stadionie

włącz .

Mecz istotny dla układu tabeli zagrają na INEA Stadionie za tydzień Kibole Lecha. W środę 4 czerwca na Bułgarskiej zmierzą się z wiceliderem klasy A, Concordią Murowana Goślina. W przypadku wygranej ich szanse na awans do ligi okręgowej mocno wzrosną.

Wiara Lecha jest obecnie liderem rozgrywek. Ma sześć punktów przewagi nad drugim zespołem, który ma jednak dwa mecze mniej. Jesienią Kibole przegrali z Concordią 2:1. Teraz mają okazję do rewanżu. W tej rundzie Wiara gra bardzo dobrze. Do tej pory zremisowała dwa mecze, pozostałe wygrała i z trzeciego miejsca awansowała na pierwsze, mocno przybliżając się do awansu do wyższej ligi.

Jeśli Kibole wygrają wszystkie pozostałe mecze, to w kolejnym sezonie zagrają w „okręgówce”. Do rozegrania pozostały im trzy mecze - na Bułgarskiej z Concordią, na Cytadeli z „Trzynastką” oraz wyjazdowy mecz z Polonią II Środa Wlkp.

Najbliższym rywalem będzie właśnie Concordia. Ewentualne zwycięstwo mocno przybliży Kiboli do awansu. Na to spotkanie wejść będzie mogło 900 kibiców. Bilety w cenie 10 zł można kupować w resturacji "12" na stadionie oraz podczas rozgrywek kibicowskich WL Liga (www.wl-liga.pl).

Mateusz Szymandera