Klęska Warty w Wejherowie

Gryf zdemolował Wartę 6:2. To była masakra. Zielonym udało się zdobyć gola dopiero w drugiej połowie (Michał Goliński), gdy gospodarze wcześniej strzelili ich aż 4. Po kilku minutach strzelił też Łukasz Spławski i wydawało się, że Warta przynajmniej uniknie kompromitacji. Niestety, stała się ona faktem, bo Gryf zdobył jeszcze 2 gole odnosząc rekordowe zwycięstwo. Wiele jednak wskazuje, że nie pozwoli mu to utrzymać się w II lidze.

Po tej kompromitacji Warta utrzymuje się na czwartym miejscu w tabeli. Awans do I ligi wywalczyły zespoły Bytovii Bytów i Chrobrego Głogów. Chrobry dołączy więc do Miedzi Legnica i spadkowicza z ekstraklasy Zagłębia Lubin. Często więc rozgrywane będą derby zagłębia miedziowego.