Remis Warty z Odrą

Tylko jeden punkt Zielonych po remisie w Ogródku z Odrą Opole 2:0. Był to mecz, który można było zremisować, ale i przegrać. Zaczęło się od ataków Warty, która już w pierwszych minutach kilkakrotnie stanęła przed szansą zdobycia bramki. Gola dla Odry mógł natomiast zdobyć znany z ekstraklasy Dawid Jarka. Mimo dużej przewagi Zielonych do przerwy utrzymał się wynik bezbramkowy. Gole posypały się po przerwie.

Po 20 minutach gry, przy przewadze gospodarzy, niespodziewaną bramkę dla Odry zdobył Paweł Giel. Szybko wyrównał Paweł Piceluk strzelając gola 2 minuty po wejściu na boisko w miejsce Michała Ciarkowskiego. To jednak nie był koniec jego wyczynów, bo po dalszych dwóch minutach wyprowadził Wartę na prowadzenie. Nie udało się dowieźć zwycięstwa do końca. Goście wyrównali w 86 minucie po fatalnej straci Artura Marciniaka. Gola strzelił Zapatoczny.

Warta grała w składzie: Semir Bukvić, Artur Marciniak, Wojciech Onsorge, Łukasz Jasiński, Dawid Jasiński, Maciej Scherfchen, Alain Ngamayama, Błażej Nowak, Karol Gegorek (62’ Mateusz Pogonowski), Michał Ciarkowski (72’ Paweł Piceluk, Łukasz Spławski.