Zwycięscy kibice Lecha wiceliderem

W rozegranym w sobotę meczu Drużyna Wiary Lecha pokonała LKS Kicin 4:0. Sędzia dwukrotnie dyktował dla Wiary Lecha rzut karny. Strzelanie kibice rozpoczęli w 9. minucie. Faul na Szulerowiczu na gola zamienił Szerszeń. Później dwie groźne akcje przeprowadzili goście, ale nie znaleźli sposobu na pokonanie bramkarza. Z drugiej strony boiska bramkarza starał się zaskoczyć Szerszeń, ale ani uderzenie głową, ani nogą nie znalazło drogi do bramki. Nie wykorzystał on również sytuacji sam na sam.

Gola zdobył za to Wojciechowski, który uderzeniem zza pola karnego pokonał bramkarza LKS-u Kicin. Przed przerwą wynik podwyższył Szerszeń, który wykorzystał drugą podyktowaną przez arbitra w tym meczu jedenastkę.

Po przerwie Wiara Lecha również przeważała, ale brakowało skuteczności pod bramką. Gola udało się zdobyć dopiero pod koniec spotkania, kiedy podanie Smury otworzyło Szerszeniowi drogę do zdobycia bramki. Najskuteczniejszy zawodnik Kiboli zdobył bramkę na 4:0 i ustalił wynik meczu.

K.K.S. WIARA LECHA - LKS KICIN 4:0

BRAMKI: `9,`40, `88 Szerszeń, `30 K. Wojciechowski

Żółte kartki: jedna LKS

DWL: Sałata - Krystkowiak, Olaszczyk, Nowak (62. Janakowski) - K. Wojciechowski (77. J. Makowski), Pawlaczyk (70. Ślisiński), Szulerowicz, Łaszyński, Smura, Szenfeld (74. Siejek) - Szerszeń