Porażka Warty w Ogródku

Aż półtora tysiąca osób oglądało domowy mecz Warty Poznań. Trzecią część publiczności stanowili fani zwycięskiego GKS Katowice. Zieloni mają zapewnioną grę w I lidze w nowym sezonie, więc porażka 0:1 jej sytuacji nie zmieniła. Natomiast goście wciąż walczą o ligowy byt.

Od pierwszych minut było widać, komu bardziej zależy na zwycięstwie. Ślązacy ostro natarli i spełnili cel, choć musieli na to czekać pół godziny. Cieszyli się z tego, szanowali wynik, więc w drugiej połowie ciekawie było tylko na widowni. Szkoda, że rekord frekwencji zdarzył się na meczu, w którym Warta niewiele z siebie dała. Teraz jedzie odrobić pańszczyznę do Niecieczy. Następny mecz w roli gospodarza w nowym sezonie. Nie wiadomo, na którym stadionie.

Warta: Laskowski, Szymusik, Marciniak, Wypych, Kiełb, Kalupa Ż, Grobelny, Jakóbowski, Żebrakowski (85' Szmyt), Napołow (59'  Fadecki) Spławski (77' Biegański).
GKS: Baran, Lisowski, Jędrych, Dejmek, Mączyński, Błąd, Poczobut (76'  Habusta), Rzonca, Anon, Puchacz (65' Tabiś) Woźniak (58' Śpiączka).