Wyjazdowe zwycięstwo Wiary Lecha

Po golach Michała Niedźwiedzkiego i Mateusza Bednarka Wiara Lecha pokonała w Kostrzynie Lechię 2:1. Kibolska drużyna przełamała w ten sposób wielomiesięczną zapaść wyjazdową. Pierwszy gol padł po świetnej asyście Tomasza Smury. Goście dzięki temu do przerwy prowadzili.

Druga połowa zaczęła się od dużej przewagi Lechii. Zepchnęła Wiarę Lecha do obrony i w 56 minucie wyrównała stan meczu i dążyli do zwycięstwa, natomiast Kibole czekali na okazję do kontrataku. Na strzał z narożnika pola karnego zdecydował się Mateusz Bednarek i dało to dobry efekt –zwycięstwo gości.

W środę Kibole rozegrają zaległy mecz przeciwko TPS Winogrady, a 3 czerwca podejmie Vitcowię Witkowo.

Skład Wiary Lecha: Maciej Makowski - Patryk Olaszczyk, Stanisław Makowski, Maciej Łaszyński, Michał Dąbrowski - Sławomir Makowski (84, Dominik Bednarek, Jan Makowski (46. Mateusz Bednarek), Tomasz Smura, Filip Bin (74’ Kacper Szulc) - Michał Niedźwiedzki.