Kibolska drużyna źle zaczęła wiosnę

Od porażki zaczęła rundę wiosenną Drużyna Wiary Lecha. Dała się na Śródce pokonać Orkanowi Jarosławiec 1:3. Prowadziła po bramce zdobytej przez Tomasza Smurę już w 8 minucie, ale już po pięciu minutach goście wyrównali po strzale z rzutu karnego.

Po przerwie DWL próbowała atakować, dłużej utrzymywała się przy piłce, ale to goście zdobywali bramki po kontratakach. Druga znów padła z rzutu karnego, trzecia zamknęła mecz kilka minut przed końcowym gwizdkiem. Dla kiboli była to dopiero pierwsza porażka u siebie.

Skłąd DWL: Michał Pecold – Patryk Olaszczyk, Stanisław Makowski, Artur Adamski, Sławomir Makowski (73. Kacper Szulc) – Michał Niedźwiedzki, Jan Makowski, Tomasz Smura, Dominik Bednarek, Dawid Kaczmarek – Mateusz Bednarek.