Warta nie chce do I ligi?

Niedawno liderowała w grupie zachodniej II ligi. Kiedy spadła na drugie miejsce nikt nie robił tragedii, bo z awansu do I ligi będą się cieszyć dwa zespoły. Teraz Warta jest trzecia w tabeli. W Wałbrzychu przegrała 1:3 z Górnikiem, któremu na I lidze bardzo zależy. Drużyny te zamieniły się w lidze miejscami.

Gospodarze grali od samego początku uważnie, z pełną ostrożnością, pamiętając o asekuracji. Pod koniec pierwszej połowy stracili jednak bramkę – „do szatni” strzelił Artur Marciniak skutecznie egzekwując rzut wolny. Na drugą połowę Zieloni wyszli z dużymi nadziejami na wywiezienie z trudnego terenu zwycięstwa, srodze się jednak zawiedli. Gospodarze szybko wyrównali, kilka minut przed końcem wyszli na prowadzenie, a potem jeszcze dobili zrezygnowanego i grającego w osłabieniu po czerwonej kartce dla Macieja Scherfchena przeciwnika.

Warta zagrała w składzie: Paweł Beser –. Łukasz Jasiński, Adrian Bartkowiak,  Grzegorz Rasiak, Maciej Scherfchen, Błażej Nowak, Alain Ngamayama, Artur Marciniak, Michał Ciarkowski, Przemysław Kocot, Dawid Jasiński.