Małe derby dla Kolejorza

W meczu sparingowym, rozgrywanym na boisku ze sztuczną nawierzchnią na Śródce rezerwy Lecha pokonały Wartę 4:1 (1:1). Było to ciekawe spotkanie. Zdecydowana wyższość Lechowej młodzieży ujawniła się po przerwie, gdy Zieloni, po wymianie niemal całej drużyny grali w składzie teoretycznie mocniejszym.

Prowadzenie dla Lecha uzyskał Hubert Sobol wykazując przytomność umysłu podbramkowym zamieszaniu. Warta szybko odpowiedziała, gdy gola efektownym „szczupakiem” strzelił Adrian Chopcia. Taki wynik utrzymał się do przerwy. Potem, między minutą 65 a 71 Lechici strzelili trzy gole wykorzystując błędy w obronie Warciarzy. Na listę strzelców kolejno wpisali się Jakub Pawlicki, Filip Nawrocki i Arkadiusz Kaczmarek.

Lech II: Wojciech Olesiński - Maciej Orłowski, Filip Nawrocki, Jan Andrzejewski - Szymon Zalewski (Tomasz Kaczmarek), Dariusz Dudka (Mateusz Skrzypczak), Łukasz Norkowski (Jakub Pawlicki), Eryk Kryg (Kacper Friska), Michał Skóraś (Oskar Nowak) - Hubert Sobol (Arkadiusz Kaczmarek), Michał Cywiński (Marek Mróz).

Warta: Laskowski (Lis) – Kiełb (Wypych), Kieliba (Onsorge), Dejewski (Kieliba), Jasiński (Brzostowski) – Marciniak, Szynka (Kita), Żmijewski (Cierpka), Kalupa (Sanocki), Chopcia (Mikołajczak) – Piceluk (Przybyła).