Warta zremisowała w sparingu

Przeciwnikiem w pierwszej grze kontrolnej Zielonych też była Warta. Z Sieradza. Wynik 1:1. Strzelcem gola był Adrian Chopcia. Mecz odbył się na boisku Miejskiego Ośrodka Sportu. W pierwszej połowie poznaniacy dominowali, ale stracili gola, po kontrataku. W drugiej zależało im na wyrównaniu. Atakowali i wreszcie dopięli swego.

No images found.

Wyrównujący gol padł dopiero w 80 minucie. Zielonym, którzy mieli dużą przewagę, zabrakło już czasu na wyjście na prowadzenie. Nie mgli wystąpić w pełnym składzie. Na boisku pokazali się: T. Laskowski (46′ Lis) – Jasiński, Kieliba, Dejewski (46′ Onsorge), Fiedosiewicz – Marciniak, Cieprka, Kiełb (46′ Sanocki), Szynka (46′ Mikołajczak), Żmijewski (46′ zawodnik testowany) – Przybyła (46′ Chopcia).