Kibole wygrywają

W ostatnim meczu rundy jesiennej Wiara Lecha pokonała Polonię II Środa Wlkp. 4:2. Gole dla Kiboli zdobywali Szerszeń i Szulerowicz. Gospodarze szybko przejęli kontrolę nad spotkaniem i zdobyli bramkę. Już w 6. minucie Szerszeń precyzyjnym strzałem pokonał bramkarza Polonii. Przed przerwą ten sam zawodnik jeszcze dwukrotnie z bliskiej odległości trafił do siatki i Kibole prowadzili 3:0.

Chwilę po wznowieniu gry Wiara podwyższyła na 4:0 i w pełni kontrolowała spotkanie. W ostatnich 30 minutach spotkania goście zdobyli jednak dwa gole, ale to nie wystarczyło, aby zagrozić Wiarze. Drużyna do lidera traci nadal 4 punkty, ponieważ Concordia Murowana Goślina wygrała z Maratończykiem Brzeźno 4:1.

K.K.S. WIARA LECHA - POLONIA II ŚRODA WLKP. 4:2

BRAMKI: `6, `25, `45` Szerszeń, `47 Szulerowicz - `62, `70

Żółte kartki:

DWL: Salachna - Krystkowiak, Olaszczyk, Tym - Szulerowicz (90. Górczak), Smura, S. Makowski (83. Ślisiński), Łaszyński, Szerszeń (90. Norek), Szenfeld - Tabiszewski (65. Adamski)