Piłkarki Polonii Poznań liderem

Dziewczyny z ulicy Harcerskiej, grające w pierwszej lidze, podejmowały rezerwy najlepszego polskiego klubu – Medyka Konin. Przeciwnik wykazał się dobrym wyszkoleniem, wybieganiem, sporymi piłkarskimi umiejętności, zadecydowało jednak doświadczenie poznanianek, które pewnie wygrały 2:0. Pierwsza połowa nie obfitowała w ciekawe wwydarzenia, choć dużo było biegania, ale w drugiej przewaga Polonii rosła.

Pierwszą bramkę zdobyła, po bardzo ładnej akcji, Ala Dusza. Druga padła dopiero pod koniec spotkania. Wynik ustaliła Monika Skowrońska, która weszła na boisko dopiero w drugiej połowie. Wykorzystała duże zamieszanie pod bramką zespołu z Konina. W ten sposób Polonia kończy jesień na fotelu lidera. Nie przegrała żadnego spotkania.

Polonia Poznań - Medyk II Konin 2:0(0:0)
Bramki: Alicja Busza 53minuta, Monika Skowrońska 88 minuta.
Polonia: Siejka, Monika Nowak, Maria Nowak (70' Skowrońska), Czudzińska, Filipiak (60' Liczbińska), Cywińska (78' Grześkowiak), Jędraszyk (85' Zalaszewska) Jacewicz (80' Michalska), Zając, Busza (85' Tyl), Sawicka (60'Sikora).