Piłkarki Polonii Poznań liderem

Dziewczyny z ulicy Harcerskiej, grające w pierwszej lidze, podejmowały rezerwy najlepszego polskiego klubu – Medyka Konin. Przeciwnik wykazał się dobrym wyszkoleniem, wybieganiem, sporymi piłkarskimi umiejętności, zadecydowało jednak doświadczenie poznanianek, które pewnie wygrały 2:0. Pierwsza połowa nie obfitowała w ciekawe wwydarzenia, choć dużo było biegania, ale w drugiej przewaga Polonii rosła.

No images found.

Pierwszą bramkę zdobyła, po bardzo ładnej akcji, Ala Dusza. Druga padła dopiero pod koniec spotkania. Wynik ustaliła Monika Skowrońska, która weszła na boisko dopiero w drugiej połowie. Wykorzystała duże zamieszanie pod bramką zespołu z Konina. W ten sposób Polonia kończy jesień na fotelu lidera. Nie przegrała żadnego spotkania.

Polonia Poznań - Medyk II Konin 2:0(0:0)
Bramki: Alicja Busza 53minuta, Monika Skowrońska 88 minuta.
Polonia: Siejka, Monika Nowak, Maria Nowak (70' Skowrońska), Czudzińska, Filipiak (60' Liczbińska), Cywińska (78' Grześkowiak), Jędraszyk (85' Zalaszewska) Jacewicz (80' Michalska), Zając, Busza (85' Tyl), Sawicka (60'Sikora).