Piłkarki Polonii wygrały ze Stomilem

Zawodniczki Stomila Olsztyn zapowiadały w tym sezonie walkę o awans do ekstraklasy. Chyba mierzyły zbyt wysoko, o czym przekonały się po przyjeździe do Poznania. Przy ulicy Harcerskiej uległy Polonii, która nie przegrywa, prowadzi w tabeli z przewagą pięciu punktów nad Szturmem Gdańsk. W następnej kolejce poznanianki zmierzą się z rezerwami najlepszego polskiego klubu – Medyka Konin.

Warunki, w jakich walczyły zawodniczki Polonii i Stomila, były fatalne, ale równe dla obu drużyn. Polonia prowadziła do przerwy po dwóch golach Alicji Zając. W drugiej połowie Sandra Bukowska zmniejszyła rozmiary porażki swej drużyny. Polonia wygrała 2:1. Jej skład: Siejka, Cywińska (88' Nowicka), Liczbińska (55' Sikora), Jacewicz (68' Maria Nowak), Monika Nowak, Filipiak (85' Machowiecka), Czudzińska, Busza (85' Grześkowiak), Jędraszyk (75'  Renia Nowak), Skowrońska (68' Sawicka), Zając.