Jeszcze nas nie polubiłeś? Do dzieła!:)

Ambitna Polonia Poznań pokonała Lechię

włącz .

Piłkarki Polonii Poznań, dzięki niezbędnej w futbolu ambicji, pokonały 1:0 liderki rozgrywek, AP Lechię Gdańsk. Kto liczył na emocjonujące widowisko, przeżył rozczarowanie. Szczególnie zawiodły gdańszczanki. Polonia też nie rozegrała świetnego spotkania, ale przynajmniej dzielnie walczyła, w przeciwieństwie do rywalek wykazała wolę zwycięstwa.

No images found.

Zawodniczki Polonii nieźle sobie radziły z konstruowaniem akcji, zawodziły jednak pod bramką. Niecelnie uderzały, upierały się, by wjechać z piłką dobrami, nadużywały „kółeczek”. Natomiast piłkarki Lechii zamiast walczyć, przy niemal każdym kontakcie padały na boisko. Mecz zakończyłby się bezbramkowo, gdyby nie Laura Czudzińska, która w 80 minucie oddała celny strzał po ziemi z linii pola karnego. Gdyby piłkarze z ekstraklasy popisywali się podobną determinacją jak panie…

Po tej kolejce nastąpiła zmiana lidera. Na pierwszym miejscu jest już KS Raszyn. I właśnie ta drużyna 1 października zawita do Poznania. Warto przyjść na Harcerską. Emocje pewne.

Skład Polonii w meczu z AP Lechią Gdańsk: Siejka, Monika Nowak, Czudzińska, Skowrońska, Cywińska, Liczbińska, Zając, Sawicka, Jędraszyk, Filipiak, Grześkowiak. Na zmiany wchodziły: Jacewicz, Issa, Renia Nowak, Machowiecka, Nowicka, Maria Nowak.