Jeszcze nas nie polubiłeś? Do dzieła!:)

Zwycięska passa Warty zakończona

włącz .

Na sześciu zamknęła się seria zwycięstw Zielonych rozpoczynających nowy sezon. W siódmym spotkaniu, niestety na własnym boisku, Warta uległa Błękitnym Stargard. W tym meczu wcale nie była gorsza od gości. Przy lepszej, a przede wszystkim mądrzejszej grze mogła odnieść kolejne zwycięstwo. Prowadziła zresztą do przerwy po golu Biegańskiego strzelonym już w 12 minucie.

No images found.

Każda seria kiedyś się kończy, ale akurat w ten dzień nic na to nie wskazywało, Zieloni wydawali się być lepszą drużyną. Po tej porażce stracili na rzecz Radomiaka, który też swego meczu nie wygrał, a tylko zremisował, pozycję lidera. Wyjątkowa liczna, bo mniej więcej tysięczna publiczność zgromadzona w Ogródku przeżyła rozczarowanie. Szczególnie dotyczy to grupy ultrasów Dumy Wildy.

Skład Warty: Lis – Patrzykąt, Dejewski, Kieliba, Jasiński – Laskowski, Marciniak (79. Antkowiak) – Biegański (89. Chopcia), Cierpka, Fiedosewicz (61. Szynka) – Przybyła (61. Sanocki). Bramki: Biegański (12) – Liśkiewicz (48), Fadecki (70). W samej końcówce czerwoną kartkę zobaczył Laskowski.