Warta pokonała Tarnovię

Tarnovia Tarnowo Podgórne była kolejnym sparingowym przeciwnikiem piłkarzy Warty Poznań. Odnieśli oni drugie z rzędu zwycięstwo – 2:0 (1:0). Gole zdobyli Dejewski i Brzostowski. Mecz był ciekawy, trener Petr Nemec po przerwie dokonał wielu zmian w składzie. Mógł się podobać występ Ukraińca Furta, to może być solidne wzmocnienie.

W drużynie z Tarnowa można było zobaczyć piłkarzy bardzo dobrze znanych nie tylko poznańskim kibicom – Zbigniewa Zakrzewskiego i Bartosz Ślusarskiego, a także trenera Marcina Kikuta.

Skład Warty w I połowie: T.Laskowski – Siwek, Marciniak, Dejewski, Brylewski, Kalupa, Białożyt, Goździk, Biegański, Cywiński, Furta

Skład Warty w II połowie: T.Laskowski (75’ Dojcz) – Siwek, Dejewski (79’ Marciniak), Onsorge, Fiedosewicz, Brzostowski, A.Laskowski, Szynka, Biegański, Ciarkowski, Spławski.