Dobry mecz ale porażka Warty

Całkiem dobre spotkanie w wykonaniu Zielonych. Zmiana trenera widać im posłużyła. Grali ciekawie, bardziej nieustępliwie niż dotychczas. Nie udało się niestety zdobyć punktów. Raków Częstochowa wygrał w Poznaniu 2:1 prowadząc do przerwy 1:0. Bramki – Przemysław Oziębała i Rafał Figiel dla gości, dla gospodarzy Dominik Chromiński.

Pierwsza połowa dość wyrównana, ze wskazaniem jednak na Wartę. Przegrywała, bo błąd popełnił stojący w bramce Tomasz Laskowski. Od początku drugiej połowy Zieloni mocno wzięli się do roboty dążąc do wyrównania, jednak zamiast tego zrobiło się 0:2, po kontrze wyprowadzonej przez Raków. Kontaktowy gol, dający szanse na odwrócenie losów meczu, padł szybko. W ten sposób Warta przegrała mecz, w którym była lepsza, a liderujący w tabeli Raków nie pokazał się z dobrej strony.