Warta wygrywa tylko na wyjazdach

Do Ogródka, który bynajmniej nie jest niezdobytą dla obcych drużyn twierdzą, przyjechała Siarka Tarnobrzeg. W pojedynku klubów mających za sobą ekstraklasową przeszłość, 3:1 wygrali goście. Kolejny słaby mecz Zielonych, którym systematycznie ubywa publiczności. Wiekowym kibicom coraz trudniej akceptuje się fakt, że Zieloni to teraz chłopiec do bicia. Tylko przez 10 minut grali tak, jak wszyscy oczekują. Potem było coraz gorzej, a trener Bekas przypomina Jana Urbana.

No images found.

Bramki zdobyli: Paczyński w 70 minucie dla Warty, a dla Siarki Stefanik (15), Tomalski (43), Płatek (47).

Skład Warty: Laskowski, Marciniak, Dejewski, Kieliba, Fiedosewicz, Biegański (46' Ciarkowski), Adrian Laskowski, Brzostowski(27' Cywiński), Białożyt (46' Kiełb), Chromiński (65' Paczyński), Spławski.