Jeszcze nas nie polubiłeś? Do dzieła!:)

Piłkarki Polonii Poznań pokonały drużynę z Górzna

włącz .

Dzielna postawa poznańskich piłkarek. Na przekór temu, co dzieje się w źle zarządzanym klubie dały radę Unifreeze Górzno. Rywalki to klub, dla odmiany, bardzo dobrze zorganizowany, z solidnym właścicielem. Choć działa w małej miejscowości, ma szanse odnosić duże sukcesy. Natomiast Polonia, pod obecnymi rządami, może nie doczekać przypadającego w 2021 roku 100-lecia klubu.

No images found.

Siłą Polonii Poznań są dzielnie walczące dziewczyny, nie ma na nie wpływu to, co dzieje się w zasłużonym klubie. W obecnym składzie mogłyby powalczyć o coś poważnego. Może kiedyś do tego dojdzie, ale musiałyby nastąpić radykalne zmiany w zarządzaniu. W ostatnim meczu zagrały bez swych podstawowych zawodniczek, dały jednak radę. Wspierane były przez przybyłe na mecz rodziny. Ciekawostka – w Polonii grają dziewczyny zajmujące się w Lechu szkoleniem maluchów.

Polonia Poznań – Unifreeze Górzno 3:0 (1:0). Bramki – Laura Czudzińska (6) Karolina Grześkowiak (52) Ewelina Zalaszewska (65). Żółta kartka – Alicja Busza.Skład Polonii: Dominika Dewicka (85 Małgorzata Anusiak), Renata Nowak (55 Dorota Czech), Monika Nowak, Laura Czudzińska, Zuzanna Filipiak (70 Aleksandra Tyl), Anna Jacewicz, Karolina Grześkowiak (85 Joanna Lewandowska), Zuzanna Sawicka, Alicja Zając, Ewelina Zalaszewska, Alicja Busza (80 Sandra Beszterda). Z różnych powodów nie mogły zagrać Marta Zielińska, Ada Sikora, Monika Marczak, Aśka Maćkowiak.