Zmienne szczęście w okręgówce

Drużyna Wiary Lecha pokonała zespół 1920 Mosina 3:1. Nie przyszło to kikolskiej ekipie łatwo, trzeba się było mocno wysilić, by pokonać ostatnią w lidze drużynę. Bramki zdobyli Łaszyński, Niedźwiecki, Kuznowicz. Dla gości honorowe trafienie w Samej końcówce zaliczył Markiewicz. Pozostałe poznańskie drużyny walczyły ze zmiennym szczęściem.

Polonia Poznań uległa Vitcovii Witkowo 0:2 po bramkach Kustora i Nowaczyka. Gdyby nie dobra postawa bramkarza gospodarzy, wynik byłby dużo gorszy. Inna sprawa, że wyżej notowani goście też nie zachwycili. Polonia zagrała w składzie: Dawid Pieniak, Łukasz Tuliszka, Bartosz Lewandowski, Arkadiusz Kaźmierski, Krystian Poprawski, Artur De Souza Gomes, Mikołaj Ratajczak, Sebastian Mikołajczak (85'Mikolaj Woźniak), Adam Kruś (67' Mateusz Szmyt), Grzegorz Siemion, Radosław Matysiak.

TPS Winogrady pokonał na własnym boisku 1:0 zespół z Konarzewa zdobywając gola w pierwszej połowie po „samobóju” gości. W drugiej połowie udało się dowieźć szczęśliwy wynik do końca.