Kobiecy futsal. Awans UAM do finałowej czwórki

Zawodniczki UAM Poznań znalazły się w pierwszej czwórce rozgrywek o mistrzostwo Polski. Turniej finałowy odbędzie się w hali na Morasku w najbliższy weekend. Rywalkami poznańskiej ekipy będą futsalowe drużyny AZS UJ Kraków, Rolnika Głogówek, Gola Częstochowa.

W ostatnim spotkaniu UAM Poznań pokonał AZS UŚ Katowice 3:1. Bramki: 25 min. Sikora na 1:0, 34 minuta gol samobójczy na 2:0 dla poznanianek, 35 minuta Luty na 2:1, 36 minuta Zając na 3:1.

Skład UAM: Dominika Dewicka, Emilia Krajewska – Karolina Grześkowiak, Agnieszka Grzechowiak, Alicja Zając, Paula Fronczak, Alicja Busza, Ada Sikora, Laura Czudzińska, Marta Zielińska, Monika Marczak, Joanna Gawrych, Marta Kosiorek. Trener - Wojciech Weiss. W pierwszym meczu w Katowicach poznanianki wygrały 2:1