Zieloni ulegli rezerwom Miedzi

Warta Poznań – Miedź II Legnica 1:3 w meczu sparingowym. Pierwsza, wyrównana jeszcze połowa mogła się podobać. Obie drużyny preferowały otwarty, szybki futbol. Bramki jednak nie padły. Posypały się za to po przerwie, niestety głównie dla Miedzi. Ta część spotkania była wolniejsza, mniej ciekawa. Przy stanie 0:2 bramkę dla Warty w 78 minucie zdobył Kieliba.

Skład Warty w pierwszej połowie: Filipowiak – Koziorowski, Marciniak, Kieliba, Fiedosewicz – Laskowski, Białożyt, Biegański, Chromiński, Ciarkowski – Spławski.

Skład Warty w drugiej połowie: Filipowiak (60’ Dorynek) – Koziorowski, Marciniak (63’ Solarek), Kieliba, Czerniejewicz – Laskowski, Ngamayama, Biegański, Chromiński (55’ Brzostowski), Ciarkowski (63’ Łukaszyk) – Brylewski.