Zieloni gromią w sparingu

Czwartoligowy Lubuszanin Trzcianka był kolejnym przeciwnikiem piłkarzy Warty rozgrywających mecze sparingowe. Na Śródce, na boisku ze sztuczną trawą Zieloni pokonali rywala rekordowo wysoko – 8:1. Bramki zdobyli: Biegański (3), Łukaszyk (2), Goździk, Wypych, Białożyt. Rywale honorowe trafienie zaliczyli w 78 minucie, gdy Warta prowadziła już 7:0. Był to mecz do jednej bramki.

W pierwszej połowie Warta zagrała w składzie: Dorynek – Koziorowski, Marciniak, Onsorge (34′ Wypych), Czerniejewicz – Brylewski, Biegański, Białożyt, Solarek, Goździk – Spławski

W drugiej połowie – Dorynek – Koziorowski, Marciniak, Wypych, Fiedosewicz – Brylewski, Biegański, Białożyt, Łukaszyk, Goździk – Spławski (65′ Apolinarski)