Kobiecy futsal: Kolejne zwycięstwo AZS UAM Poznań

AZS UAM Poznań – MKS Kresowiak Orion Siemiatycze 10:2. Wynik sugeruje, że był to mecz do jednej bramki. W rzeczywistości spotkanie było dość wyrównane. Pierwsza bramka dla UAM padła 12 minucie po strzale samobójczym. W drugiej połowie dziewczyny z Siemiatycz odważnie atakowały zapominając jednak o defensywie. Popełniały mnóstwo błędów. Wielokrotnie ratowała je dobra bramkarka.

Skład AZS UAM Poznań: Emilia Krajewska, Dominika Dewicka – Monika Marczak, Alicja Zając, Adrianna Sikora, Alicja Busza, Paula Fronczak, Joanna Gawrych, Agnieszka Grzechowiak, Karolina Grześkowiak, Marta Kosiorek, Marta Zielińska, Patrycja Zawłocka.

Bramki dla UAM: Monika Marczak (3), Adrianna Sikora, Alicja Busza, Alicja Zając, Marta Zielińska, Patrycja Zawłocka, Marta Kosiorek, jedna bramka samobójcza. Dla Orionu – Monika Ziółkowska i Emilia Wiaderna.