Jeszcze nas nie polubiłeś? Do dzieła!:)

Kibole znów ograli Polonię Poznań

włącz .

Niedawno Polonia nie sprostała Drużynie Wiary Lecha w Pucharze Polski, uległa też w niedzielę w lidze. Kibole zwyciężyli 2:1, choć powinni znacznie wyżej. Zdobyli bramkę na samym początku po strzale Michała Niedźwiedzkiego. Mieli szansę podwyższyć prowadzenie, bo egzekwowali rzut karny, jednak Tomasz Smura pechowo trafił w poprzeczkę.

W pierwszej połowie były też inne okazje bramkowe. Nie zostały wykorzystane, co się zemściło, bo gospodarze w zamieszaniu podbramkowym wyrównali. Mecz zrobił się ciekawy, ale lepszą drużyną ciągle byli Kibole. Kiedy bramkarz miejscowych interweniował ręką poza polem karnym, został wyrzucony z boiska. Sędzia nie wiedzieć dlaczego podyktował rzut wolny pośredni. Kibole rozegrali piłkę, nowy bramkarz obronił uderzenie, ale był bezradny wobec dobitki głową Stanisława Makowskiego.

DWL miała kolejne dobre sytuacje. Nie wykorzystała ich, więc mecz się zrobił nerwowy. Wynik jednak nie zmienił się. W najbliższą niedzielę o 20 pierwszy raz w lidze okręgowej Kibole zagrają na swoim boisku, na Śródce. Przeciwnikiem będzie Luboński KS.