Kibole gromią w Komornikach

Aż pięć goli zdobyła Drużyna Wiary Lecha w meczu przeciwko Wielkopolsce Komorniki, nie tracąc żadnej. Do przerwy wynik brzmiał 2:0, po bramkach zdobytych po rzucie rożnym i po szybkim kontrataku. Miejscowa drużyna była groźna tylko w pierwszym kwadransie, ale cały animusz minął jej po osłabieniu w wyniku czerwonej kartki. W drugiej połowie Kibole dokończyli dzieła.

Mecz odbył się w ładnie utrzymanym ośrodku sportowym w Komornikach. Tamtejsza drużyna ma pecha do Kolejorza. Kilka dni temu w Pucharze Polski uległa rezerwom Lecha 0:4, teraz jeszcze wyżej przegrała z Kibolami. Po sześciu kolejkach debiutująca na tym szczeblu rozgrywek Drużyna Wiary Lecha plasuje się na siódmym miejscu. To nie jest złe osiągnięcie biorąc po uwagę, że ze względu na remont boiska na Śródce Kibole wszystkie mecze rozgrywają na wyjazdach. Za tydzień pojadą do Strykowa na mecz z ostatnią w tabeli Spójnią.