Niepokonani Kibole. Derby Poznania na remis

Drużyna Wiary Lecha zmierzyła się na (niedalekim) wyjeździe z TPS Winogrady. Po zaciętym meczu padł wynik 1:1. Prowadzenie gospodarzom dał Mateusz Walczyk, po ładnej akcji swego zespołu. Tuż przed przerwą po rzucie karnym wyrównał Tomasz Smura. Z lepszej strony pokazała się ekipa kiboli, ta na boisku i ta wspierająca piłkarzy. W drugiej połowie miała okazję zdobyć zwycięskiego gola.

Faworytem była drużyna z Winograd, liderująca w tabeli klasy okręgowej. Do tej pory odniosła same zwycięstwa, teraz Kibole urwali jej punkty. Z przyczyn organizacyjnych grają na razie tylko na wyjazdach, a są niepokonani. Debiutując na tym poziomie rozgrywek odnieśli jedno zwycięstwo, trzykrotnie zremisowali.

Skład TPS Winogrady: Krzysztof Wieloch, Krzysztof Adamczyk, Radosław Czerniawski, Jakub Nowacki, Maciej Grabowski, Mateusz Frąckowiak, Ernest Maćkowiak, Mateusz Walczyk, Mateusz Chachuła, Dariusz Czerniawski, Patryk Nowak.

Skład drużyny Kiboli: Robert Kaczmarek, MACIEJ Smuniewski, Patryk Olaszczyk (70. Sławomir Makowski), Tomasz Kwaśnik, Jakub Pawlaczyk, Artur Adamski (60. Jan Makowski), Michał Niedźwiedzki (90. Wojciech Kuznowicz, Tomasz Smura, Stanisław Makowski, Krzysztof Szenfeld (85. Mariusz Górczak), Łukasz Wyka.