Warta pokonała Polonię Środa Wielkopolska

Tomasz Bekas – Mariusz Bekas 2:1. W braterskim pojedynku, rozegranym w Ogródku, trener Zielonych był lepszy. Wynik ustanowiony został do przerwy. Goście objęli prowadzenie po bramce Stańczyka w 14 minucie, ale wyrównał Ciarkowski, a  Spławski błyskawicznie dołożył drugą bramkę. Ostatnie 20 minut meczu goście musieli grać w osłabieniu. Najpierw czerwoną kartkę obejrzał siedzący na ławce Przybyłek, a potem grający Pawlak.

Warta grała w składzie: Jędrzej Dorynek – Tomasz Koziorowski, Adrian Laskowski, Alain Ngamayama, Dawid Czerniejewicz – Artur Marciniak, Łukasz Białożyt – Krzysztof Biegański, Jakub Solarek, Michał Ciarkowski – Łukasz Spławski.
Rezerwowi: Patryk Pudełek, Wojciech Onsorge, Nikodem Fiedosewicz, Krystian Łukaszyk, Filip Brzostowski, Gracjan Goździk, Miłosz Brylewski

Skład Polonii: Adrian Lis – Paweł Przybyłek, Radosław Barabasz, Adam Borucki, Damian Buczma, Igor Jurga, Dawid Lisek, Michał Stańczyk, Piotr Fontowicz, Aleksander Giczela, Krzysztof Bartoszak.
Rezerwowi: Patryk Palacz, Jędrzej Kujawa, Łukasz Przybyłek, Łukasz Rychlik, Krystian Pawlak, Mateusz Pluciński, Adrian Błaszak.