Jeszcze nas nie polubiłeś? Do dzieła!:)

KKS Wiara Lecha ze sponsorem

włącz .

Krajowy Integrator Płatności, operator serwisu internetowego eHat.me partnerem strategicznym sekcji piłkarskiej i kolarskiej kibiców Lecha Poznań - KKS Wiary Lecha. Logotyp firmy od połowy maja znajdzie się na koszulkach obu sekcji. Umowa obowiązuje do grudnia 2015. Strony nie wykluczają jej przedłużenia.

Poza działalnością związaną z zespołem serwis internetowy eHat.me został również partnerem amatorskich rozgrywek piłkarskich WL Ligi i turniejów organizowanych przez Stowarzyszenie Wiara Lecha. Logotyp eHata będzie widoczny m.in. na stronie internetowej, na banerach oraz sprzęcie sportowym. Nowy partner DWL zaangażuje się również w akcje kibiców Lecha Poznań.

- Jestem bardzo zadowolony z początku współpracy z eHat.me. Nasza drużyna z dobrodziejstw serwisu korzysta już od grudnia zeszłego roku i obecnie nie wyobraża sobie organizowania składek na działalność zespołu w inny sposób. Dla nas kibiców, dla których zbiórki na oprawy, renowację grobów czy akcje charytatywne są na porządku dziennym eHat jest przydatnym narzędziem. Liczę, że współpraca będzie owocna i już w czerwcu będziemy świętować nasz pierwszy wspólny sukces czyli awans do okręgówki - powiedział prezes Wiary Lecha, Paweł Piestrzyński

- Już na etapie tworzenia projektu wiedzieliśmy, że będziemy aktywnie wspierać społeczności kibiców i drużyny sportowe. Są to zaangażowane i dobrze zorganizowane grupy. Projekt eHat.me zrodził się w Poznaniu, naturalnym więc była dla nas chęć podjęcia współpracy z Wiarą Lecha, która cieszy się dużym zainteresowaniem wśród jej sympatyków - powiedział project manager eHat.me, Mariusz Krakowski

eHat.me to proste narzędzie do organizacji zbiórek pieniężnych w sieci. To idealny sposób na rozliczenie się za wspólne rozgrywki w halach sportowych, wyjazdy, wycieczki, zakup sprzętu, prezenty i wiele innych. eHat.me to szybkie i wygodne zbiórki.