Jeszcze nas nie polubiłeś? Do dzieła!:)

Warta Poznań – Pogoń Mogilno 3:1

włącz .

Piłkarze Warty Poznań umocnili się na pierwszym miejscu w tabeli III ligi, grupy kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej pokonując drużynę z Mogilna. Dwie bramki dla „Zielonych” zdobył Laskowski, jedną Brzostowski. Dla Pogoni gola (na 2:1) strzelił Kędziora. W pierwszej połowie Warta była drużyną dużo lepszą, w drugiej zagrała słabiej.

No images found.

Zespół Lecha II, który jeszcze niedawno, po świetnym początku rundy wiosennej, uchodził za głównego faworyta do awansu, ma już 11 punktów straty, ale jeden mecz rozegrany mniej. W sobotę o 17 zmierzy się we Wrześni z Victorią. Trenerowi Maciejowi Skorży zależało, by zawodnicy, którzy nie mieszczą się w pierwszej drużynie, mogli grać w rezerwach występujących w II lidze. Na awans trzeba jednak będzie prawdopodobnie poczekać do przyszłego sezonu, gdy trenerem Lecha II będzie Ivan Djurdjević.

WARTA- Pawłowski, Siwek (Czerniejewicz 77) Ngamayama, Onsgorne, Fiedosewicz, Laskowski, Marciniak, Brzostowski (Brylewski 72), Łukaszyk (Goździk 72), Ciarkowski, Spławski, ( Durowski 84).

POGOŃ - Świtalski, Duszyński, Maciejewski (Malczewski 76), Krajnyk, Melnyk (Mrozik 76), Kędziora , Szmal , Thiakane, Nawrocki (Mrówczyński 46), Kopliński (Gorgoń 45), Jagielski.

fot. I. Pindral