Kibolski pogrom

Ponad 300 kiboli Lecha oglądało we wtorek wieczorem zwycięstwo Wiary Lecha z LKS-em Kicin. Kibole nadal mają pięć punktów przewagi nad wiceliderem. Wiara Lecha szybko, bo już w 3. minucie otworzyła, jak się później okazało, worek z bramkami. Dokładne podanie Szerszenia wykończył golem Wyka. Przed przerwą ten sam zawodnik podwyższył prowadzenie Kiboli.

W drugiej połowie zgromadzeni na obiekcie w Owińskach sympatycy futbolu oglądali cztery gole. Pierwszy padł już w 48. minucie, gdy dośrodkowanie Szenfelda wykończył Szerszeń. Wynik podwyższył jeszcze strzałem z pola karnego Smura, a następnie Górczak, który przerzucił piłkę nad bramkarzem.

Gdy wydawało się, że mecz zakończy się wynikiem 5:0 w polu karnym faulowany był Górczak, a jedenastkę na bramkę zamienił Nowak.

LKS KICIN - K.K.S. WIARA LECHA 0:6

BRAMKI: `3, `41 Wyka, `48 Szerszeń, `66 Smura, `75 Górczak, `90 Nowak (k)

DWL: Zamęcki - Olaszczyk (82. Nowak), Smuniewski, Sł. Makowski - Pawlaczyk, Wojciechowski (65. St. Makowski), Smura, Łaszyński - Wyka, Szerszeń (87. Piestrzyński), Szenfeld (60. Górczak)