Piłkarki Polonii znów wygrały

Zwycięstwem zakończył się mecz pierwszoligowej drużyny Polonii Poznań z SMS. Jedyną bramkę spotkania strzałem piętą zdobyła Paulina Liczbińska (na zdjęciu). Polonia jest więc nadal niepokonana. Mecz był w pierwszej połowie ciężki i nerwowy, z dużą liczbą nieudanych zagrań. Ciekawiej działo się po przerwie. Wygrałą drużyna bardziej zdeterminowana, zgrana, walcząca do końca.

Mateusz Lis reprezentował Polskę

Polska reprezentacja do lat 20 pokonała 1:0 Holandię. Mecz, w ramach Turnieju Ośmiu Narodów, odbył się w Grodzisku Wielkopolskim. Bramkę zdobył Artur Siemaszko. W bramce polskiej drużyny stał Mateusz Lis, piłkarz Lecha Poznań, aktualnie wypożyczony do Rakowa Częstochowa. Mecz był ciekawy i szybki, oba zespoły pokazały wiele ładnych akcji ofensywnych.

Kolejne zwycięstwo ambitnych piłkarek Polonii

Piłkarki Polonii Poznań wyspecjalizowały się w pokonywaniu liderek. Ostatnio odprawiły Lechię Gdańsk, co dało pierwsze miejsce w tabeli drużynie z Raszyna. Teraz wygrały przy Harcerskiej i z tą drużyną. Wynik – 3:2. Mecz był ciekawy, emocjonujący, a zwycięstwo ambitny zespół Polonii zapewnił sobie w samej końcówce.

Bezbramkowy remis w meczu Warty z ŁKS

Zieloni, czyli lider drugoligowej tabeli, zmierzyli się w Ogródku z ŁKS Łódź. Mecz był wzbudził duże zainteresowanie, był dość wyrównany i ciekawy, choć zakończył się bezbramkowym remisem. Wynik jest sprawiedliwy, dobrze spisały się defensywy obu drużyn. Warta nie potrafiła wykorzystać gry w przewadze, gdy z boiska w drugiej połowie usunięty został Patryk Bryła z ŁKS, za dwie żółte kartki.