Derby dla Poznań City Center AZS

To było bardzo zacięte spotkanie. Mające wysokie aspiracje koszykarki Poznań City Center AZS pokonały w Swarzędzu ambitną drużynę Lidera 57-53. Przez cały mecz wynik bliski był remisowemu. Do przerwy poznanianki prowadziły, ale w trzeciej kwarcie miejscowe zawodniczki zaczęły odrabiać straty. Czwarta kwarta należała już dla zespołu walczącego o awans do ekstraklasy. Bardzo dobry mecz rozegrała Magdalena Koperwas, najlepsza koszykarka na parkiecie.

Mając tyle samo co Ślęza Wrocław Poznań City Center AZS prowadzi w pierwszoligowej tabeli. Już w środę zmierzy się z MKS Karkonosze Jelenia Góra.

Punkty dla Poznań City Center AZS w Swarzędzu zdobyły: Koperwas 18, Skowronek 14, Durak 10, Idziorek 7, Woźniak 6, Giedrojć 2.