Wielkie emocje. Pomarańczarnia przegrała po dwóch dogrywkach

MUKS Pomarańczarnia Poznań uległa zawodniczkom SMS PZKosz Łomianki 83:85(12:17, 17:23, 20:8, 15:16, 9:9, 10:12). Emocji na Chwiałce nie zabrakło. Obie drużyny zrobiły wszystko, by pokazać mecz stojący na wysokim poziomie. Niestety, poznaniankom nie udało się wygrać.

Pierwszą kwartę wygrały koszykarki z Łomianek. Poznanianki słabo wypadły pod koniec drugiej kwarty i na początku trzeciej. Przegrywały już 11 punktami. Wtedy wstąpiła w nie wielka moc, odrobiły straty i wyszły na prowadzenie. Nie udało się dotrwać z nim do końca, w ostatnich sekundach drużyna SMS-u wyrównała doprowadzając do dogrywki.

Historia się powtórzyła. Trwała zacięta walka o każda piłkę. Drugą dogrywkę koszykarki SMS-u wygrały dwoma punktami. To były niezwykle emocjonujące dwie godziny, podobnie zaciętego meczu można się spodziewać w Łomiankach. W rewanżu Pomarańczarnia nie będzie bez szans. W poznańskiej drużynie najlepsza była Patrycja Klatt, u przeciwniczek Natalia Klimek.

MUKS - Klatt 23, Szarzyńska 18, Woźniak 11, Siemienas 9, Papiernik 8, Wdowiuk 8, Ratajczak 4, Olszewska 2, Kowalewska, Masłowska, Jóźwiak, Pilichowska.