Pomarańczarnia wygrała bez wysiłku

Koszykarki Pomarańczarni MUKS Poznań bez większego wysiłku rozprawiły się z Grot TomiQ Pabianice. Wynik – 85:47(21:13,17:15,25:5,22:14). Miały przed sobą najsłabszego przeciwnika, jaki ostatnio gościł w Poznaniu. Po pięciu minutach na tablicy widniał wynik 15:2 i zanosiło się na pogrom. Chyba poznanianki zbyt szybko uwierzyły w swoją wielkość i mecz trochę się wyrównał.

Druga kwarta została wygrana, ale nie można powiedzieć o miażdżącej przewadze MUKS-u. Natomiast w trzeciej nastąpiła demolka pabianiczanek. Do końca spotkania utrzymała się przewaga poznanianek, pachniało nawet trzyfrówką, do takiego pogromu jednak nie doszło.

MUKS: Szarzyńska 12, Wdowiuk 11, Pisera 10, Woźniak 9, Klatt 9, Kowalewska 9, Papiernik 9, Olszewska 7, Ratajczak 6, Jóźwiak 3, Pilichowska, Siemienas.