Pomarańczarnia MUKS znów zwycięska

Zwycięstwo Pomarańczarni MUKS Poznań nad Olimpią WodzisławŚląski było bezdyskusyjne. Przyjezdnym zawodniczkom sił i umiejętności wystarczyło tylko najpierwsze 10 minut, gdy na tablicy widniał wynik remisowy. Potem przewaga poznanianek rosła w oczach, głównie za sprawą celnie rzucającej Patrycji Klatt. To był jej mecz. To, co zrobiła w ostatniej kwarcie, zasługuje na wielkie uznanie. Zdobyła 24 punkty, wszystkie rzutami za 3. Pod koniec meczu trener mógł dać szansę wszystkim swym młodym zawodniczkom.

Pomarańczarnia MUKS – Olimpia Wodzisław Śląski 83:70 (25:18, 19:17, 20:17, 19:18). Pomarańczarnia: Patrycja Klatt 24, Żaneta Durak 19, Anita Szemraj 15, Barbara Miśkiewicz 14, Magdalena Kowalewska 5, Iwona Szarzyńska 4, Paulina Pilichowska 2, Karolina Olszewska, Martyna Policha, Wiktoria Strzelczyk, Alicja Jóźwiak.