Poznańskie koszykarki nadal zwycięskie

Zawodniczki Poznań City Center AZS umocniły się na pierwszym miejscu w pierwszoligowej tabeli wygrywając kolejny mecz. We Wrocławiu pewnie pokonały Ślęzę 63-53. Punkty dla poznańskiej drużyny zdobyły: Żaneta Durak 17, Magdalena Koperwas 12, Weronika Telenga 12, Magdalena Idziorek 9, Barbara Skowronek 8, Elżbieta Giedrojć 3, Kinga Woźniak 2.

Podopieczne Ryszarda Barańskiego dobrze weszły w mecz szybko uzyskując kilkupunktową przewagę. Przeciwniczki w drugiej i trzeciej kwarcie zmobilizowały się jednak i stawiały opór, więc wynik był zbliżony do remisu. W ostatniej kwarcie Poznań City Center AZS szybko zdobył wysoką przewagę i ju jej nie roztrwonił. Zwycięstwo poznańskiej drużyny było w pełni zasłużone.

Już w sobotę o godzinie 18.30 poznańskie koszykarki w hali POSiR-u przy ul. Chwiałkowskiego będą gościć JAS FBG Sosnowiec. Bilety kosztują 5 zł (ulgowy) i 10 zł. Bilet rodzinny można nabyć za 15 zł.