MUKS Poznań wygrał, ale z trudem

Przed meczem koszykarek Pomarańczarni MUKS Poznań przeciwko UKS Basket Aleksandrów Łódzki można się było zastanawiać, jak wysoko one zwyciężą. Po zakończeniu spotkania pozostało westchnąć z ulgą i cieszyć się, że nie było niespodzianki. MUKS wygrał, ale z dużym trudem. Zadecydowała ostatnia, zdecydowanie zwycięska kwarta.

Początek spotkania należał do zawodniczek z Aleksandrowa Łódzkiego, ale jeszcze w pierwszej kwarcie udało się opanować sytuację. W dwóch kolejnych lekka przewaga należała do gości. Ostatnia to cios za cios, ze zwycięskim finiszem MUKS-u.

MUKS Pomarańczarnia Poznań – UKS Basket Aleksandrów Łódzki 66:64 (21:14, 16:20, 9:12, 20:18). Pomarańczarnia: Żaneta Durak 20, Iwona Szarzyńska 17, Barbara Miśkiewicz 10, Anita Szemraj 9, Patrycja Klatt 6, Karolina Olszewska 2, Martyna Policha 2, Paulina Pilichowska, Magdalena Kowalewska.