Koszykarze Biofarmu uratowali mecz z GTK Gliwice

Po pierwszej połowie było bardzo źle, Biofarm Basket Poznań przegrywał na własnym parkiecie aż 15 punktami i nic nie wskazywało, że potrafi odrobić tę stratę, w obu kwartach był słabszy. Po przerwie drużyna jednak całkowicie się przeobraziła. Trzecią kwartę wygrała kilkoma punktami, a w ostatniej zdemolowała przeciwnika i wygrała trzeci kolejny mecz.

No images found.

Do tej pory Biofarm dobrze grał tylko w jednej kwarcie, a mecze przegrywał. Teraz było podobnie, ale świetna ostatnia kwarta wystarczyła do pokonania wyżej notowanego rywala.

Biofarm Basket Poznań – GTK Gliwice 69:64 (14:26, 16:19, 14:10, 25:9). Basket : Struski 18, Metelski 13, Wieloch 12, Bręk 11, Ryżek 5, Fiszer 3, Migała 3, Stankowski 3, Gruszczyński 1, Frąckowiak, Kurpisz, Smorawiński.